2418/685
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Tre kompositioner. Alle sign. og nummereret. Litografi i farver. Bladstørrelse 33×25 og 21×13. Uindrammet. (3)
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
576 | ||
327204 | ||
801790 | ||
327204 | ||
819772 | ||
246527 | ||
100483 |