2118/825
Seppo Arina (f. Finland 1922)
Komposition med undulater. Sign. S. Arino. Olie på lærred. 65×54.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag