12004/105
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. MA. Litografi i farver nr. 235/250. 76×57. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag