2435/​44

Klapbord af gråmalet træ på let tilspidsede ben, monteret med hjul. 19. årh. H. 73. B. 97. L. 73/146.

Ridser og mærker. Restaureret.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?