12118/25
Lizzi Mallow (f. København 1937, Valby,1975-)
Beklædnings kompositioner. Sign. Lizzi Mallow 1985, nr. 107/350 & 221/350. Litografier i farver. Bladmål 58×41. Uindrammede. (2)
Intet at bemærke. Friske og ikke tidligere monterede eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag