2021/255
Ubekendt maler, 20. årh.
Opstilling med figur og kande. Sign. monogram 1944. Olie på masonit. 63×53.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag