2426/​776

Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981)

Vægur af hvidlakeret metal med sorte romertal og visere. Quartz værk. Udført hos Gefa. Udført 1960'erne. Diam. 30.

Stand

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

2.000 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1158798 2.000 DKK