2426/776
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981)
Vægur af hvidlakeret metal med sorte romertal og visere. Quartz værk. Udført hos Gefa. Udført 1960'erne. Diam. 30.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1158798 |