2431/634
Peter Rostrup Bøyesen (f. Varde 1882, d. København 1952)
Spadserende kvinde med hatteæske. Sign. RB. Olie på malepap. 65×48
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
29 bud