Foto endnu ikke klar
893/750
Gary Kuehn (f. Plainfield, New Jersey 1939)
Uden titel. Sign. G. Kuehn. Olie på pap monteret på træplade. 39×100×6.
Proveniens: Privatsamling, Sverige.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag