877/669
Rainer Fetting (f. Wilhelmschaffen 1949)
“Ole Giraffe”, 2000. Sign. Fetting, 2/9. Patineret bronze. H. inkl. sokkel 86.
Proveniens: Galerie Christian Dam, København.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag