1950/307
Ubekendt maler, 19. årh.
Haremskvinde. Usigneret. Olie på træ. 13×9.
Mindre krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag