1950/​307

Ubekendt maler, 19. årh.

Haremskvinde. Usigneret. Olie på træ. 13×9.

Mindre krakeleringer. Behov for rensning.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK