1949/830
Svensk design
Bordlampe af messing med justérbar skærm, afbryder på base. Delvist mærket Asea. H. 28.
Brugsslitage. Ridser, mærker og hak. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud