2132/277
Johan Gerhard Struntze, Carl Gustav de la Motte m.fl.
11 mindre strøbøsser af sølv. Vægt ca. 520 g. 19.-20. årh. H. 7,5–12,5 cm. (11)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||