2109/870
Poul Ekelund (f. Klippan 1921, d. Hjørring 1976)
“Kvinde i hvid bluse”. Sign. på bagsiden Poul Ekelund, 1963. Olie på lærred. 55×50.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud