2035/​9049

Et par store stager af messing til bloklys, monterede med justérbare sekssidede reflekser, 20. årh. H. 82 cm. (2)

Et top ornament mangler.

Avening Court, del 1, 24. august 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag