2438/579
Dansk design
Et par væglamper af messing. Skærme indvendigt med hvid bemaling. Antageligt udført hos Louis Poulsen, 1940–1950erne. L. 35. Diam. 17,5. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
508374 | ||
815442 | ||
986813 | ||
508374 | ||
822320 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.