1909/1645
Russisk ikon med fremstilling af Skt. Nikolaj. Tempera på træpanel. 19. årh. 52,5×41.
Ridser og mærker. Mindre krakeleringer samt afskalninger. Fremstår med reparation.
Varia, 28. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud