1946/451
Schatz
Tre sæt skibsure og barometre af messing og glas. 20. årh. Diam. 18. (6)
Der gives ingen garanti for værkets funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage. Nøgler medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud