1247/1202
Mont Blanc Meisterstück fyldepen, model “Voltaire” af 18 kt. guld og forgyldt sterlingsølv. I originalt etui. Blæk, håndlavet Mont Blanc papir samt blæksuger og patron medfølger. (5)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 21. november 2012
Vurdering
Hammerslag
14 bud