2031/876
Skandinavisk møbeldesign
Rektangulært spisebord af massivt fyr. 1970'erne. H. 70. L. 194. B. 91.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Revner.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag