2431/​272

Dragkiste af bemalet træ, svungen front med fire skuffer, cabriole ben. Delvis 18. årh. og senere. H. 110. B. 122. D. 60.

Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?