2431/272
Dragkiste af bemalet træ, svungen front med fire skuffer, cabriole ben. Delvis 18. årh. og senere. H. 110. B. 122. D. 60.
Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag