2024/836
Lars Pryds (f. Kolding 1962, Kolding/Århus,1984-)
Abstraktion. Sign. Lars Pryds samt på bagsiden 1986. Olie på masonit. 39,5×29,5. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag