2426/188
Antagelig tysk barok plakette af sølvholdigt metal drevet med obelisker, engle, kristne symboler samt antagelig frimurerinsignier og tekst på tysk i cartouche. Sign. I. Nies. Sc. 18. årh. 26×18 cm.
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Hammerslag
41 bud
1126799 | ||
894301 | ||
1126799 | ||
894301 | ||
1126799 | ||
848160 | ||
1126799 | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
848160 | ||
1126799 | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
966441 | ||
1126799 | ||
966441 | ||
855589 | ||
1126799 (Autobud) | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
848160 | ||
1126799 (Autobud) | ||
966441 | ||
1126799 | ||
848160 (Autobud) | ||
505060 | ||
848160 (Autobud) | ||
829655 | ||
848160 (Autobud) | ||
829655 | ||
848160 | ||
505060 | ||
848160 | ||
829655 | ||
848160 | ||
884466 | ||
848160 |