2110/962
Philippe Starck (f. Paris 1949)
Syv askebægere af rustfrit stål med vippelåg. Model Ray Hollis. Stemplet. Starck, IN, XO. H. 9/11/16. B. 7,3. D. 9. (7)
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
15 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||