2437/824
René von Barnekow (f. 1914, d. 1988)
Opstilling med interiørgenstande og hat. Sign. René B, 51. Olie på lærred. 75×55.
Krakeleringer. Afskalninger. Mindre hul i lærred i øvre, venstre hjørne.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag