2045/​1192

J Hull

Smykkesæt af forgyldt metal bestående af armring prydet med klart glas samt halskæde. Diam. ca. 6 cm. L. ca. 70 cm. (2)

Fremstår med svær alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 4. november 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag