2045/1192
Smykkesæt af forgyldt metal bestående af armring prydet med klart glas samt halskæde. Diam. ca. 6 cm. L. ca. 70 cm. (2)
Fremstår med svær alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 4. november 2020
Vurdering
Hammerslag