2132/807
Et par lænestole af fyrretræ, sæde med papirgarn. Udført og mærket hos GM møbler. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afslag. Papirgarn med pletter og smuds.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud