12009/70
Ubekendt maler
Mor med barn. Usign. Olie på lærred. 50×62
Der er et hul i lærredet.
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
Ubekendt maler
Der er et hul i lærredet.