12009/​70 Ubekendt maler: Mor med barn. Usign. Olie på lærred. 50×62.

Be­skriv­el­se

Mor med barn. Usign. Olie på lærred. 50×62

Sælger oplyser

Der er et hul i lærredet.

Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag