2440/​541

Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)

Uden titel. Sign. Bech. Olie på lærred. 97×125.

Håndteringsmærker. Misfarvninger. Behov for let overfladerensning. Mindre overfalde pletter og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

50.000–60.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

967748 (Autobud) 70.000 DKK
950313 70.000 DKK
967748 (Autobud) 65.000 DKK
1030063 60.000 DKK
967748 (Autobud) 55.000 DKK
1030063 50.000 DKK
967748 (Autobud) 46.000 DKK
1030063 44.000 DKK
967748 38.000 DKK
950313 36.000 DKK