1515/911
Jens Thegler (f. 1965)
Fire kompositioner, 1992. Alle sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 60×60. Uindrammet. (4)
Enkelte ridser.
Moderne kunst og design, 7. april 2015
Vurdering
Hammerslag
10 bud