2023/723
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Kompositioner. Sign. Lemmerz, 04/175 og 78/175. Litografier i farver. Lysmål 37×27. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag