1950/569
Børge Bokkenheuser (f. Hørsholm 1910, d. Humlebæk 1976)
Landskab. Sign. Bokkenheuser 54. Olie på lærred. 56×60.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag