2109/​500

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

Komposition. Sign. på bagsiden Lars Nørgård maj 2002. Olie på lærred. 200×250. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

50.000 kr.

Hammerslag

60.000 kr.

60.000 kr.
55.000 kr.
50.000 kr.
48.000 kr.
46.000 kr.
44.000 kr.
42.000 kr.
40.000 kr.