2109/​500

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

Komposition. Sign. på bagsiden Lars Nørgård maj 2002. Olie på lærred. 200×250. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

50.000 kr.

Hammerslag

60.000 kr.

912961 60.000 kr.
252473 55.000 kr.
912961 50.000 kr.
252473 48.000 kr.
912961 46.000 kr.
252473 44.000 kr.
819409 42.000 kr.
912961 40.000 kr.