2439/​1549

Et par store glaslysekroner med 24 lysarme i to etager monteret til el., behængt med prismer i kæder. 20. årh. H. 130. Diam. 130. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Bruun rasmussen garanterer ikke for at den elektriske installation er funktionsdygtig. De imiterede sterinlys af hvid plast er meget porøse, flere mangler og flere er i stykker.

Fra i Lyngby
Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?