2118/666
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Fire kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse 23×22. (4)
Litteratur: Van de Loo nr.268–271.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud