2439/​9022

Louis Vuitton

“Reporter” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop af mørkebrunt stof, en udvendig lomme, to lynlås rum, to indvendige lommer og beige for. H. 30 x B. 38 x D. 16 cm. 2005.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Afskalning på lynlåse. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 25. september 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

902164 2.400 DKK
1083016 2.300 DKK
896810 2.200 DKK
998210 2.100 DKK
896810 2.000 DKK