2431/8136
Ubekendt maler, 18. årh.
Studier af ansigter. Usigneret. Betegnet 76. Pen på papir monteret foroven på papir. Bladstørrelse 8,7×19,1. Uindrammet.
Gulnet. Enkelte pletter. Et hul.
Vurdering
116562 |