2203/26
Fransk barberfad af porcelæn på stand af mahogni med baser og kapitæler af bronze. Limoges. 19. årh. H. 85. Diam. 33.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
15 bud