2442/911
Ulrich Kvist (f. 1945, d. 2001)
“Den blå hest”. Sign. Ulrich Kvist; Sign. på bagsiden Ulrich Kvist 98/99. Olie på masonit. 98×98.
Vurdering
908528 |