1451/1233
Topasarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige facetslebne topaser og tanzanitter. L. ca. 18 cm. Ca. 2011.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 17. december 2014
Vurdering
Hammerslag