12108/261
Sølvtøjsskab af rosentræ med intarsia, beslag af bronze. Rokokoform, 20. årh. H. 120. B. 68. D. 35
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag