2006/294
Oval bakke af sølv, skævknækket profileret fane. 20. årh. Vægt 967 g. L. 45 cm.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|