12118/12
Per Lütken (f. 1916, d. 1998)
Firsidet “Lava” vase af rødbrunt og gråligt glas. Sign. monogram 2921. Unika. H. 26.
Almindelig brugspatina, herunder ridser.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud