2118/642
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Tre kompositioner. Én er sign. Finn Pedersen 09. Akvarel på papir samt kuglepen og akvarel på papir. Bladstørrelser 15×11, 29×41 og 10×14. (3)
Undersøgt i ramme. Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag