Jens Nielsen (f. Jelstrup pr. Års 1891, d. Holstebro 1978)
Parti med sejlskibe og sydlandsk parti. Begge sign. Jens. To akvareller på papir. Lysmål 30×43 og bladstørrelse 22×27. (2)
Undersøgt i ramme.
998214 |