2005/236
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Forstudie med fiskere i en robåd. Usigneret. Olie på plade. 11×17.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag