Foto endnu ikke klar
880/826
Sofie Bird Møller (f. 1974)
“Interaction”, 2012. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på fotografi. 174,5×118.
Proveniens: Martin Asbæk Gallery, København. Erhvervet hér af nuværende ejer.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag